Preskočiť na obsah

Friendship

Program, ktorý spája tých, ktorí chcú pomáhať a ktorí potrebujú pomoc. Програма, яка об’єднує тих, хто хоче допомогти і кому потрібна допомога.

Mentoring: Kľúč k osobnému a profesionálnemu rozvoju

Mentoring výrazne prispieva k osobnému a profesionálnemu rozvoju. V článku sa dozvieš čo presne mentoring je a ako sa môžeš pripraviť, aby bol čo najefektívnejší. Dozvieš sa aj konkrétne benefity, ktoré si vďaka mentoringu získaš.

Flexibilná práca na GROWNi

Nájdi si flexibilnú prácu, ktorá ti dá toľko slobody, koľko potrebuješ.

Práca na diaľku: výhody a temné stránky

Vízia práce z pohodlia domova, na cestách, bez toho, aby ste sa museli trápiť každodennou cestou do kancelárie, láka mnohých. Flexibilita v čase, vlastné pracovné prostredie a možnosť spojiť prácu s cestovaním sú len niektoré z atraktívnych benefitov práce na diaľku. Avšak, za výhodami sa skrývajú aj temné stránky.

Príbehy

Pracovné skupiny Zuzka momentálne pôsobí ako Marketing manager vo fintech startupe Vestberry, ktorý vyvíja analytický nástroj, ktorý pomáha spravovať investície do fondov Private Equity a Venture Capital. Svoje vyše 7 ročné skúsenosti v marketingu začala zbierať v marketingovej agentúre špecializujúcej sa na mystery shopping, a neskôr trávila niekoľko rokov v Sygicu na B2B marketingu a vyskúšala si prácu i v medzinárodnom korporáte Moody’s, kde zastrešovala celý marketing pre CEE región. A čo viac? Veľmi nás teší, že Zuzka je rovnako aj naša ambasádorka pracovnej skupiny Sales & Marketing knowledge sharing.… Čítať viac »Príbehy

Impostor syndróm a flexibilná práca

Impostor syndróm a flexibilná práca

Flexibilná práca je dnes kľúčovým faktorom pre mnohých rodičov, ktorí sa vracajú z materskej/otcovskej dovolenky. Avšak, napriek tomu, že majú skúsenosti a vedomosti, často trpia tzv. impostor syndrómom. Tento syndróm ich môže ovplyvňovať vo väčšej miere práve v nových pracovných prostrediach alebo po návrate do práce po dlhšej prestávke.

Flexibilná práca na GROWNi

Flexibilná práca: Nový trend na pracovnom trhu

Flexibilná práca zmenila spôsob, akým vnímame pracovné prostredie a životný štýl. Dovoľuje nám prispôsobiť si pracovný čas a miesto výkonu práce podľa našich individuálnych potrieb. Flexibilita prináša nové možnosti a efektívnejšie spôsoby práce.

Dotazník sebapoznanie

Ak chceš rásť osobne a odborne, začni tým, že sa lepšie spoznáš cez osobnostný dotazník.

Ako získať prácu snov

Spoločnou témou všetkých aktivít na GROWNi koktejli bolo nájdenie seba samého/samej, ako pracovať so svojími silnými stránkami a pretaviť ich do získania práce snov, prípadne naštartovania vlastného projektu alebo podnikania.