Preskočiť na obsah

Newsletter: Od plážového volejbalu k Raňajkám s navrátilcom. Leto 2018 v SPAP

Príďte sa inšpirovať na Raňajky s navrátilcom!

Už tento štvrtok 27. septembra o 8:00 začíname v Lab.cafe tradíciu pravidelných raňajok, ktoré nás naštartujú do pracovného dňa inšpiratívnym príbehom navrátilca, ktorý svojimi aktivitami prispieva k pozitívnej zmene na Slovensku. Zároveň je to aj príležitosť stretnúť ďalších zaujímavých ľudí, ktorí to cítia podobne.
K dispozícii bude káva a raňajkové menu počas celého eventu, nezabudnite si však zarezervovať miesto, keďže počet účastníkov je obmedzený.

Pozvánka na Night of Chances v Londýne a Edinburgu

Ak ste vo Veľkej Británii, tak by sme vás radi pozvali na Night of Chances v Londýne 13. októbra a v Edinburgu 12. októbra. Ide o celovečerné podujatie organizované našou partnerskou organizáciou Nexteria, kde sa slovenskí študenti v zahraničí môžu stretnúť so zastupiteľmi top spoločností zo Slovenska, networkovať a rozvíjať svoje kariérne plány. Určite si kúpte lístky TU a príďte, chystáme sa tam aj my, radi vás tam uvidíme 🙂

SPAP Kick Off 2018

Pozrite si, ako sme v SPAP odštartovali leto 2018 na Leaf Academy. Namiesto tradičnej športovo-vzdelávacej víkendovky sme si tento rok pre našich účastníkov pripravili deň plný inšpiratívnych spíkrov, interaktívnych workshopov a networkingu.
Video nám zrealizovala učňovská marketingová agentúra laureáta LEAF Award Emanuela Kucbela Tochka Production.

Who is who v SPAP tíme
Viki Skrivánková (áno, tá, ktorá sa tak smeje) je od septembra Head of SPAP a otvárame pomyselné (aj reálne) šampanské. Long live Viki!
Lucia Lauková (sympatická blondína) sa k nám pridala vo februári a venuje sa Executive search a seniorným pozíciám.
Michal Mazák (štramák vpravo) sa už druhý rok venuje dátovej analytike a všetkému, čo sa týka juniorných príležitostí.
Juraj Šott (zelené gate vľavo) má od apríla na starosti komunitu a komunikáciu.
SPAP End of Summer BBQ
5. septembra sme oslávili a uzavreli leto 2018 veľkou opekačkou v LEAF Academy. Na jednej strane sme tam predstavili, čo pre vás chystáme tento rok – okrem klasickej zimnej vlny stážistických a full-time príležitostí aj SPAP Ambasádorský program v 3 mestách v zahraničí, každomesačné Raňajky s navrátilcom v Bratislave, či konzultácie vašich projektov. Na druhej strane sme počuli asi 20 rôznych update-ov od vás a tešíme sa zo všetkých zaujímavých projektov, na ktorých s vami môžme spolupracovať. Zvyšok fotografií si môžte pozrieť na našej Facebook stránke. Za skvelé fotky ďakujeme Gréte Zubovej.
Poďte s nami pracovať, hľadáme kolegov do LEAF – kliknite SEM pre všetky voľné pozície
1) recruitera – niekoho, kto rád pohovoruje a spozná talentovanú ihlu v kope sena
2) juniorného IT-čkára – ktorý má okrem počítačov a techniky rád ľudí a komunikáciu
3) koordinátora študentských programov – ktorý by pomáhal s mentoringom šikovných stredoškolákov

Toto leto sa hral… plážový volejbal na Kuchajde

Ak ste sa doscrollovali až sem, tak si zaslúžite vidieť video z jedného z plážových volejbalov na Kuchajde, kde sa stretávali účastníci letného programu s navrátilcami z facebook skupiny Slovak Professionals Back Home v júli a auguste. Vďaka ešte raz za super účasť, už sa tešíme na pokračovanie na budúce leto!
Copyright © 2018, Slovak Professionals Abroad Program at LEAF, All rights reserved.
Tento newsletter ste dostali ako registrovaný používateľ nášho portálu spap.leaf.skPrepájame slovenských profesionálov a vysokoškolských študentov v zahraničí so Slovenskom, pomáhame im s návratom a hľadáme pomoc pre progresívne iniciatívy doma.Ak chcete dostávať ponuky viac určené Vášmu zameraniu, zmeňte si nastavenia vo Vašom profile.